Browar Warmia

Oferta piwa

PILS

Ekstrakt 12%, Alkohol 5%

Klasyka w najlepszym wykonaniu! Złota barwa, kremowobiała piana oraz dobra klarowność, zachęcają do spróbowania. W aromacie i smaku akcenty słodowe mieszają się z kwiatowo-korzennym profilem chmielu. Goryczka wyraźna, ale nie przykrywa słodowych cech piwa.

PSZENICZNE

Ekstrakt 12%, Alkohol 5%

Klasyczne, jasne, rześkie piwo z długo utrzymującą się czapą piany. W aromacie nuty goździka i banana, w tle gumy balonowej i wanilii oraz nuty zbożowe. W smaku rześkie, kwaskowe. Piwo mocno wysycone, z naturalnym drożdżowym osadem, zwiększającym odczucie treściwości. Dobrze gasi pragnienie.

IPA

Ekstrakt 14%, Alkohol 5%

Kultowe piwo z amerykańskim rodowodem, ikona Piwnej Rewolucji. W aromacie rządzą,
pochodzące od chmielu, słodkie nuty owoców tropikalnych, na drugim planie wyczuwalne są cytrusy z lekką nutką żywiczną. W smaku balans wyraźnie przesunięty w kierunku
nowofalowych odmian chmielu.

IRLANDZKI STOUT

Ekstrakt 10%, Alkohol 4%

Najpopularniejszy irlandzki styl piwny. Ciemne, lekkie i wytrawne piwo górnej fermentacji z wyraźnie palonym charakterem. Wysycone azotem. Ekstremalnie pijalne, dzięki niskiemu nagazowaniu (typowemu dla piw z Wysp Brytyjskich) i niedużej ilości alkoholu. Nie bój się stanąć po ciemnej stronie mocy.

BEZALKOHOLOWE

Biała obfita piana, złoty kolor. W aromacie nuty herbaciane, owocowe (od amerykańskiego chmielu dodanego na zimno) oraz słodowe. W smaku podobnie jak w aromacie, balans słodowo chmielowy. Średnie nagazowanie oraz wyraźna szlachetna goryczka.

WITBIER

Ekstrakt 13%, Alkohol 5,5%

Belgijskie piwo pszeniczne z kolendrą i skórkami cytrusowymi. Jasne, naturalnie zmętnione, z gęstą białą pianą. Bogaty aromat: zbożowy, chlebowy, przyprawowy, kolendry, skórki cytrusowej i owoców. Dosyć wytrawny, chlebowo-zbożowy oraz cytrusowo- przyprawowy. Orzeźwiający z kwaśnym finiszem. Goryczka niska.

Browar Warmia

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu, aby omówić szczegóły i zarezerwować termin na swoje wydarzenie

Zarezerwuj już teraz!