O nas

PIWA DOSTEPNE NA KRANACH

Pilzner

PILS

Ekstrakt 12%, Alkohol 5%

Klasyka w najlepszym wykonaniu! Złota barwa, kremowobiała piana oraz dobra klarowność, zachęcają do spróbowania. W aromacie i smaku akcenty słodowe mieszają się z kwiatowo-korzennym profilem chmielu. Goryczka wyraźna, ale nie przykrywa słodowych cech piwa.

Weizen

PSZENICZNE

Ekstrakt 12%, Alkohol 5%

Klasyczne, jasne, rześkie piwo z długo utrzymującą się czapą piany. W aromacie nuty goździka i banana, w tle gumy balonowej i wanilii oraz nuty zbożowe. W smaku rześkie, kwaskowe. Piwo mocno wysycone, z naturalnym drożdżowym osadem, zwiększającym odczucie treściwości. Dobrze gasi pragnienie.

Piwo IPA

IPA

Ekstrakt 14%, Alkohol 5%

Kultowe piwo z amerykańskim rodowodem, ikona Piwnej Rewolucji. W aromacie rządzą,
pochodzące od chmielu, słodkie nuty owoców tropikalnych, na drugim planie wyczuwalne są cytrusy z lekką nutką żywiczną. W smaku balans wyraźnie przesunięty w kierunku
nowofalowych odmian chmielu.

Dry Stout

IRLANDZKI STOUT

Ekstrakt 10%, Alkohol 4%

Najpopularniejszy irlandzki styl piwny. Ciemne, lekkie i wytrawne piwo górnej fermentacji z wyraźnie palonym charakterem. Wysycone azotem. Ekstremalnie pijalne, dzięki niskiemu nagazowaniu (typowemu dla piw z Wysp Brytyjskich) i niedużej ilości alkoholu. Nie bój się stanąć po ciemnej stronie mocy.

BEZALKOHOLOWE

Biała obfita piana, złoty kolor. W aromacie nuty herbaciane, owocowe (od amerykańskiego chmielu dodanego na zimno) oraz słodowe. W smaku podobnie jak w aromacie, balans słodowo chmielowy. Średnie nagazowanie oraz wyraźna szlachetna goryczka.

ALASKAN PORTER

Ekstrakt 16%, Alkohol 6,5%

STRONA PRZEZNACZONA JEST
WYŁĄCZNIEDLA OSÓB PEŁNOLETNICH
TAK, MAM UKOŃCZONE 18 LAT