Nasze piwa

JASNE PEŁNE (Kölsch)

Ekstrakt 12%, Alkohol 4,5%

Goryczka: zbalasowana

Lekkie, jasne, orzeźwiające piwo na każdą okazję. Delikatnie chmielowe w aromacie, dobrze odfermentowane piwo z umiarkowaną ziołową goryczką. Niska treściwość i rześki smak sprzyjają natychmiastowemu opróżnieniu kufla. Sprawdź sam jak pijalne jest to piwo.

Sugerowana temperatura spożywania: 6°C

AMERICAN WEIZEN

Ekstrakt 12%, Alkohol 5%

Goryczka: delikatna

Owocowa bomba bez grama owoców! Jest to połączenie znanych z piw pszenicznych, aromatów banana i goździka oraz pochodzących z amerykańskich odmian chmielu, nut owoców tropikalnych. W smaku rześkie i kwaskowe. Piwo wyraźnie nagazowane z naturalnym drożdżowym osadem.

Sugerowana temperatura spożywania: 8°C

AMERICAN IPA

Ekstrakt 14%, Alkohol 5,5%

Goryczka: wyraźna, krótka

Kultowe piwo z amerykańskim rodowodem. W aromacie dominują, pochodzące od amerykańskiego chmielu, nuty cytrusów oraz owoców tropikalnych. W smaku balans pomiędzy zdecydowaną chmielową stroną a wyraźną słodowością. IPA to ikona piwnej rewolucji.

Sugerowana temperatura spożywania: 12°C

IRISH STOUT

Ekstrakt 10%, Alkohol 4%

Ciemne piwo o wyraźnym palonym charakterze, często podobnym do kawy lub gorzkiej czekolady. Wytrawne, lekkie stołowe piwo. 
Pite w odpowiedniej temperaturze odwdzięczy się przyjemnym smakiem. Niskie nagazowanie i umiarkowana zawartość alkoholu powoduje, że na jednym nie przestaniesz.

Sugerowana temperatura spożywania: 10°C

STRONA PRZEZNACZONA JEST
WYŁĄCZNIEDLA OSÓB PEŁNOLETNICH
TAK, MAM UKOŃCZONE 18 LAT